×

Hata mesajı

Notice: unserialize(): Error at offset 4 of 4 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /home/yeeorg/public_html/includes/bootstrap.inc).

Psikiyatri ve Psikoterapi Uzmanı Prof. Dr. Kemal Sayar’ın “Mutluluk Üzerine” Adlı Semineri, Brüksel Yunus Emre Enstitüsü’nde Dinleyicilerle Buluştu

Yazıcı-dostu sürüm

Başta Belçika olmak üzere, çevre ülkelerden de yoğun bir katılım ile gerçekleşen etkinlikte insan mutluluğunun kaynağı, modern dünyada mutsuzluğun sebepleri ve insanın daha tatmin edici bir hayatı nasıl yaşabileceği konuları üzerine bir seminer düzenlendi. Türk toplumunun Avrupa’daki sorunlarına dair konuların da ele alındığı etkinlik interaktif bir ortamda katılımcıların sorularının cevaplanması ve ardından düzenlenen resepsiyonla son buldu.

Açılışı Türkiye Cumhuriyeti Brüksel Başkonsolosu Dilşad Karaoğlu ve Brüksel Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Rahmi Göktaş’ın yaptığı seminerde Profesör Sayar, Avrupa’daki Türklerin Türkçe psikiyatrik destek alma sorunlarına da dikkati çekerek bu kapsamdaki çalışmaları Enstitü ile birlikte destekleyeceklerini belirtti.