×

Hata mesajı

Notice: unserialize(): Error at offset 4 of 4 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /home/yeeorg/public_html/includes/bootstrap.inc).

Yunus Emre Enstitüsü Brüksel’de Prof. Dr. Sinan Canan ile Seminer Düzenledi

Yazıcı-dostu sürüm

Brüksel Yunus Emre Enstitüsü̈ tarafından Prof. Dr. Sinan Canan'ın "İnsanın Fabrika Ayarları" isimli, insanın doğası, psikolojisi ve sosyal uyumunu ele alacağı bir seminer düzenlendi.

Seminere T.C. Brüksel Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü, T.C. Brüksel Başkonsolosu Dilşad Karaoğlu, Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Neslihan Karataş̧ Dunmuş̧, Brüksel eski Milletvekili Mahinur Özdemir, Brüksel Yunus Emre Enstitüsü müdürü Rahmi Göktaş̧ ve çok sayıda davetli katıldı.

T.C. Brüksel Başkonsolosluğu ortaklığında düzenlenen etkinlikte, Türk toplumunun Avrupa’da yaşadığı sorunlara olası çözümler, insanın yaradılıştan gelen özelliklerinin farkındalığının artırılması, Türk ve batı kültürü̈ arasındaki farklılarla mücadele ederken Türk kültürünü koruyarak nasıl bir tavır ve davranışta bulunulacağı, günümüz hayatının ve modern insanın sorunları ve benzeri birçok konu ele alındı.

İnteraktif iletişim ve yoğun katılımla geçen seminer Prof. Dr. Sinan Canan’ın sohbet etkinliğiyle sona erdi.